2. Üründe Ek %20 İNDİRİM
| Marka / Koleksiyon | Mootlu |
| Model | MT4303 Anti-Far (Gece Sürüş) |
| Renk Seçeneği | Mat Siyah |
| Ekartman (Cam Genişliği) | 48 mm |
| Köprü Genişliği | 21 mm |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Cam Özelliği | UV400 Polarize Sarı PC (Anti-Far) Cam |
| Çerçeve Şekli | Altıgen - Geometrik / Unisex |
| Çerçeve Malzemesi | Ön Gövde: İnce Metal / Sap: Ultra Hafif Sentetik |
Gözlüğünüzün sadece sürüş güvenliği sağlamasını değil, aynı zamanda kişiliğinizi yansıtmasını da istiyorsanız Mootlu MT4303 Anti-Far Gece Sürüş Gözlüğü aradığınız tasarımdır. Klasik kaba sürüş gözlüğü görünümünden tamamen uzak olan bu model; geometrik altıgen çizgileri sayesinde şehir stilini korurken sürüş konforunuza destek olur. Güçlü görünmesine rağmen sert olmayan mat siyah ince metal hatları sayesinde yüzünüzde çok modern, temiz ve premium bir duruş oluşturur.
Modelde kullanılan özel UV400 Polarize Sarı Camlar, gece-gündüz sürüşte kullanılabilecek en dengeli ve işlevsel seçenektir.
Mat siyah ince metal gövdesi ve esnek spor sentetik sapları sayesinde uzun kullanımda ağırlık hissini minimum seviyede tutar. Özellikle araç kullanırken kulak arkası ve şakak baskısından (baş ağrısından) rahatsız olan kullanıcılar için mükemmel dengeli bir yapı sunar. 48 mm ekartmana sahip bu model, erkek kullanıcılar için çok şık bir Small (Küçük) kalıp, kadın kullanıcılar için ise dengeli bir Medium (Orta) kalıptır.
Altıgen form, çok keskin köşe hatlarına sahip olmadığı için yuvarlak ve oval yüzlerde oldukça modern, "fashion" odaklı bir duruş sergiler. 48 mm ekartman yapısıyla özellikle küçük ve orta yüz tiplerini taşırmadan dengeli bir şekilde sarar.
Evet, MT4303'ün polarize sarı camları UV400 korumasına sahip olduğu için güneşli veya puslu gündüz havalarında da gözlerinizi zararlı ışınlardan korur. Rengi karartmak yerine ortamı daha sıcak, canlı ve yüksek kontrastlı gösterir.
Gözlüğü satın almadan önce yüzünüzde nasıl duracağını anında görebilirsiniz. Yapay zekâ destekli sistemimize bir fotoğrafınızı yükleyerek çerçevenin formunu inceleyebilirsiniz. Sanal deneme, çerçevenin yüzdeki oranı hakkında size güçlü bir fikir verir. KVKK kapsamında yüklenen fotoğraflarınız sadece uyum analizi için kullanılır.