2. Üründe Ek %20 İNDİRİM
| Marka / Koleksiyon | Mootlu |
| Model | MT4303 Mavi Işık Koruyucu |
| Renk Seçeneği | Mat Siyah |
| Ekartman (Cam Genişliği) | 48 mm |
| Köprü Genişliği | 21 mm |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Cam Özelliği | Organik Mavi Işık Koruyucu Cam |
| Çerçeve Şekli | Altıgen - Geometrik / Unisex |
| Çerçeve Malzemesi | Ön Gövde: İnce Metal / Sap: Ultra Hafif Sentetik |
Klasik yuvarlak ve kare çerçevelerin sıradanlığından çıkmak isteyenler için tasarlandı: Mootlu MT4303 Mavi Işık Koruyucu Gözlük. Geometrik altıgen formu, mat metal işçiliği ve ultra hafif yapısıyla günlük dijital yaşamınızı çok daha stil sahibi hale getiriyor. Güçlü görünmesine rağmen köşeleri sert olmayan bu tasarım, yüzünüzde modern, temiz ve premium bir duruş oluşturur. İş yerinde, online toplantılarda veya evdeki ekran mesailerinizde göz sağlığınızı desteklerken tarzınızı da ön plana çıkarır.
Bilgisayar, telefon ve tabletlerden yayılan yüksek enerjili mavi ışık, gözleri hızla yorarak yanma, kuruluk ve uyku bozukluğu yaratır. MT4303 modelimizde yer alan özel Organik Mavi Işık Koruyucu Camlar, bu sorunları kaynağında engeller.
Mat dokulu ince metal ön gövde, ışığı yumuşak şekilde yansıtarak kaliteli ve elit bir görünüm sunar. Sap kısımlarında kullanılan ultra hafif spor sentetik malzeme ise gün boyu kullanımda kulak arkasındaki baskı hissini sıfırlar. 48 mm ekartmana sahip bu model, erkek kullanıcılar için çok şık bir Small (Küçük) kalıp, kadın kullanıcılar için ise dengeli bir Medium (Orta) kalıptır.
Altıgen form, çok keskin köşe hatlarına sahip olmadığı için yuvarlak ve oval yüzlerde oldukça modern, "fashion" odaklı bir duruş sergiler. 48 mm ekartman yapısıyla özellikle küçük ve orta yüz tiplerini taşırmadan dengeli bir şekilde sarar.
Hayır, modelimizde numara bulunmamaktadır (0 numara). Yalnızca dijital cihazlardan ve yapay aydınlatmalardan yayılan zararlı ışıkları filtreleyen, herkesin günlük olarak kullanabileceği koruyucu bir organik lense sahiptir.
Gözlüğü satın almadan önce yüzünüzde nasıl duracağını anında görebilirsiniz. Yapay zekâ destekli sistemimize bir fotoğrafınızı yükleyerek çerçevenin formunu inceleyebilirsiniz. Sanal deneme, çerçevenin yüzdeki oranı hakkında size güçlü bir fikir verir. KVKK kapsamında yüklenen fotoğraflarınız sadece uyum analizi için kullanılır.