2. Üründe Ek %20 İNDİRİM
| Marka / Koleksiyon | Mootlu |
| Model | MOD693 Anti-Far (Gece Sürüş) |
| Renk Seçenekleri | Siyah Gövde / Leopar Gövde |
| Ekartman (Cam Genişliği) | 53 mm (Medium - Medium/Large) |
| Köprü Genişliği | 18 mm |
| Sap Uzunluğu | 135 mm |
| Cam Özelliği | UV Korumalı Polarize / Anti-Far Sürüş Camları |
| Çerçeve Şekli | Keskin Cat Eye (Kedi Gözü) / Kadın |
| Çerçeve Malzemesi | Hafif ve Konforlu Özel Alaşım Gövde |
Kim demiş sürüş gözlükleri sıkıcı olmak zorundadır diye? Mootlu MOD693 Anti-Far Gece Sürüş Gözlüğü, feminenliğin zirvesi Cat Eye (Kedi Gözü) formunu üstün sürüş teknolojileriyle bir araya getiriyor. Keskin ve yukarı doğru yükselen formu sayesinde araç içinde dahi yüzünüzü daha "lift" edilmiş (toparlanmış), dinamik ve çekici gösterir. Siyah gövdesiyle elit, güçlü ve zamansız bir duruş yaratırken; Leopar gövdesiyle çok daha sıcak, dikkat çekici ve moda odaklı bir karaktere bürünür. Klasik anti-far gözlüklerinin sıradan görünümünden tamamen uzaktır.
Stilinize ve sürüş rutininize en uygun olan lensi seçerek konforunuzu kişiselleştirin:
53-18-135 ölçülerindeki bu tasarım, kadın kullanıcılar için Medium ile Medium-Large arası oldukça dengeli bir kullanım sunar. Cat Eye formunun dış köşelere doğru incelerek yükselen yapısı, özellikle yuvarlak ve kalp yüz tiplerindeki dolgunluğu kırarak yüz hatlarını çok daha estetik ve toparlanmış gösterir. Hafif yapısı sayesinde uzun süreli sürüşlerde burnunuzda ağırlık hissi yaratmaz.
Sarı ve amber camlar, karanlık ortamlarda beyaz/mavi spektrumlu güçlü ışıkları (özellikle araç farları) emer. Karşıdan gelen ışıkların gözünüzü almasını engeller ve ortamdaki kontrastı artırarak derinlik algınızı (yol çizgilerini vb.) netleştirir.
Cat Eye (Kedi Gözü) formunun dış köşelerinin yukarı kalkık olması, yüzünüze anında bir "lift" (toparlanma) etkisi verir. Yüzü daha ince, elmacık kemiklerini daha belirgin ve bakışları çok daha enerjik gösterir. Yuvarlak yüzlerdeki dolgunluğu kırmak için mükemmeldir.
Gözlüğü satın almadan önce yüzünüzde nasıl duracağını anında görebilirsiniz. Yapay zekâ destekli sistemimize bir fotoğrafınızı yükleyerek çerçevenin formunu inceleyebilirsiniz. Sanal deneme, çerçevenin yüzdeki oranı hakkında size güçlü bir fikir verir. KVKK kapsamında yüklenen fotoğraflarınız sadece uyum analizi için kullanılır.