2. Üründe Ek %20 İNDİRİM
| Marka / Koleksiyon | Mootlu |
| Model | MT659 Anti-Far (Gece Sürüş) |
| Gövde Seçenekleri | Mat Siyah / Leopar Desenli |
| Ekartman (Cam Genişliği) | 48 mm |
| Köprü Genişliği | 19 mm |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Cam Özelliği | UV400 Polarize Sarı PC (Anti-Far) Cam |
| Çerçeve Şekli | İnce Oval (Retro) / Kadın |
| Çerçeve Malzemesi | Ultra Hafif Grilamid (TR-90) |
90'ların unutulmaz ince oval silüeti, gece sürüşlerinizdeki yansımaları kesmek için geri döndü. Mootlu MT659 Anti-Far Gece Sürüş Gözlüğü, klasik büyük ve ağır sürüş gözlüğü hissinden tamamen uzaktır. Mat siyah gövde seçeneğiyle daha modern ve minimal bir karakter sunarken, leopar gövde modeliyle tarzınızı daha sıcak, daha dikkat çekici ve moda odaklı bir noktaya taşır. İnce ve hafif yapısı sayesinde günlük sosyal kullanımda (kafede, yürüyüşte) rahatlıkla kullanılabilecek kadar şık ve dengelidir.
Karşıdan gelen araçların sert LED ve Xenon far ışıkları gece görüşünüzü büyük ölçüde etkiler. MT659 modelinde bulunan Polarize Sarı Camlar, bu zorlukları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.
Çerçeve yapısı tamamen Grilamid (TR-90) materyalinden üretildiği için son derece esnek ve hafiftir. Uzun süreli direksiyon başı kullanımlarında kulak arkasında ve şakaklarda oluşan baskı hissini (baş ağrısını) tamamen ortadan kaldırır. 48 mm ekartmanıyla kadın kullanıcılar için yüzü yormayan, oldukça stil sahibi ve zarif bir kalıptır.
İnce oval form, 90'lar ve Y2K modasını yansıtan dar ve yatay bir yapıdır. Yüzü tamamen kapatmaz, elmacık kemiklerinin hemen üstünde çok keskin, net ve stil sahibi bir duruş sergiler. Özellikle yuvarlak ve kare yüzleri dengelemek için harikadır.
Evet, MT659'un polarize sarı camları UV400 korumasına sahip olduğu için güneşli veya puslu gündüz havalarında da gözlerinizi zararlı ışınlardan korur. Rengi karartmak yerine ortamı daha sıcak, canlı ve yüksek kontrastlı gösterir.
Gözlüğü satın almadan önce yüzünüzde nasıl duracağını anında görebilirsiniz. Yapay zekâ destekli sistemimize bir fotoğrafınızı yükleyerek çerçevenin formunu inceleyebilirsiniz. Sanal deneme, çerçevenin yüzdeki oranı hakkında size güçlü bir fikir verir. KVKK kapsamında yüklenen fotoğraflarınız sadece uyum analizi için kullanılır.