2. Üründe Ek %20 İNDİRİM
| Marka / Koleksiyon | Mootlu |
| Model | MT9211 Anti-Far (Gece Sürüş) |
| Renk Seçeneği | Siyah / Füme İnce Metal Gövde |
| Ekartman (Cam Genişliği) | 56 mm (Large Kalıp) |
| Köprü Genişliği | 16 mm |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
| Cam Özelliği | UV Korumalı Polarize / Anti-Far Sürüş Camları |
| Çerçeve Şekli | Keskin Dikdörtgen / Erkek |
| Çerçeve Malzemesi | Premium İnce Metal |
Araç kullanırken hem kontrollü bir görüşe sahip olmak hem de tarzınızdan ödün vermemek istiyorsanız Mootlu MT9211 Anti-Far Gece Sürüş Gözlüğü tam size göre. Keskin erkek çizgilerini sürüş odaklı cam teknolojileriyle bir araya getiren bu model; ince metal gövdesi sayesinde oldukça güçlü görünürken yüzünüzde tüy gibi hafif hissettirir. Keskin dikdörtgen formu yüz hatlarınızı daha belirgin ve net gösterir. Klasik kaba sürüş gözlüklerinin aksine, takım elbiseyle veya günlük sportif kıyafetlerle harika bir uyum sağlar.
Gözünüzü yoran farları ve yansımaları engellemek için sürüş rutininize en uygun camı seçin:
56 mm cam genişliği ile Large (Büyük) bir kalıba sahip olan MT9211, incecik metal yapısı sayesinde yüzünüzde kaba veya ağır bir his yaratmaz. Aksine, geniş görüş açısı sağlayarak sürüş güvenliğinizi artırır. Özellikle orta ve geniş yüz tipine sahip erkekler için dengeli, maskülen ve modern bir duruş sergiler.
Kesinlikle hayır. Modelin ölçüsü büyük olsa da, gövdesi ve sapları ince işlenmiş metalden yapıldığı için yüzünüzde oldukça şık ve ferah bir duruş sergiler. Kalın plastik çerçevelerin aksine yüzü boğmaz, orta ve geniş yüz tiplerinde ideal bir oran oluşturur.
Sarı ve amber anti-far camlar, karanlık ortamlarda beyaz ve mavi spektrumlu güçlü ışıkları (özellikle LED/Xenon araç farları) emer. Karşıdan gelen ışıkların gözünüzü almasını engelleyerek göz yorgunluğunu siler, gece sürüş stresinizi ve "geçici körlük" hissini belirgin şekilde azaltır.
Gözlüğü satın almadan önce yüzünüzde nasıl duracağını anında görebilirsiniz. Yapay zekâ destekli sistemimize bir fotoğrafınızı yükleyerek çerçevenin formunu inceleyebilirsiniz. Sanal deneme, çerçevenin yüzdeki oranı hakkında size güçlü bir fikir verir. KVKK kapsamında yüklenen fotoğraflarınız sadece uyum analizi için kullanılır.