2. Üründe Ek %20 İNDİRİM
| Marka / Koleksiyon | Mootlu |
| Model | MOD692 Mavi Işık Koruyucu |
| Renk Seçenekleri | Parlak Siyah Gövde / Leopar Desenli Gövde |
| Ekartman (Cam Genişliği) | 50 mm |
| Köprü Genişliği | 21 mm |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Cam Özelliği | Organik Mavi Işık Koruyucu (BlueCut) Cam |
| Çerçeve Şekli | Kalın Elips (Retro Oval) / Kadın |
| Çerçeve Malzemesi | Ultra Hafif ve Esnek Grilamid (TR-90) |
Retro modasının iddialı çizgilerini, günlük ofis veya okul yaşantınıza entegre etmeye ne dersiniz? Mootlu MOD692 Mavi Işık Koruyucu Gözlük, kalın ve akıcı çerçeve yapısıyla klasik ince oval gözlüklere kıyasla çok daha güçlü, tok ve karakterli bir duruş sergiler. Siyah gövde seçeneğiyle net, sade ve daha ciddi bir şehirli ifade yaratırken; Leopar gövde seçeneğiyle stil odaklı, sıcak ve son derece dikkat çekici bir "fashion" rüzgarı estirir. Bilgisayar, telefon ve tablet kullanımında gözlerinizi korurken tarzınızı da bir adım öne taşır.
Ekran başında geçirilen uzun saatler, uykusuzluk, baş ağrısı ve göz kuruluğu olarak size geri döner. Bu modelde kullanılan Organik Mavi Işık Koruyucu Camlar, ekran maruziyetinin bu yıkıcı etkilerini sönümler.
Görünümü oldukça tok ve iddialı olsa da, gövdesi tamamen ultra hafif Grilamid teknolojisi ile üretilmiştir. Yüzünüzde saatlerce kalsa dahi burnunuzda iz veya ağırlık hissi yaratmaz. 50 mm ekartmanı ve 21 mm köprü açıklığıyla yüzde son derece modern ve dengeli bir oturuş sağlar.
Kalın çerçeveli elips form, yüz hatlarına çok güçlü ve stil sahibi bir ifade kazandırır. Özellikle yuvarlak ve kare yüzleri dengelemek, uzun yüzleri ise daha orantılı göstermek için mükemmel bir retro dokunuştur. Yüzü tamamen kapatmaz, elmacık kemiklerini vurgular.
Gözlüğü satın almadan önce yüzünüzde nasıl duracağını anında görebilirsiniz. Yapay zekâ destekli sistemimize bir fotoğrafınızı yükleyerek çerçevenin formunu inceleyebilirsiniz. Sanal deneme, çerçevenin yüzdeki oranı hakkında size güçlü bir fikir verir. KVKK kapsamında yüklenen fotoğraflarınız sadece uyum analizi için kullanılır.
Hayır, koruyucu modellerimiz standart olarak 0 (sıfır) numaralı dinlendirici organik camlarla gelmektedir. Göz numarası veya reçete gerektirmeden, dijital cihazların yorucu etkilerinden korunmak isteyen herkes güvenle kullanabilir.